background img
Eki 16, 2018
97 Views

Beyin Senin Hikayen – David Eagleman Kitabını İndir

Written by

Beyin Senin Hikayen – David Eagleman Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Bilim kitapları arasında çıkardığı eserlerle son yılların en çok satılan bilim kitaplarına sahip olan David Eagleman’nın son kitabı “Beyin” sizlerle. Bu kitap herkesin ilgisini çekecek ve anlayacağı türden bir araştırmanın ürünüdür. Her türlü kitleye ulaşabilen bu akıcı roman tadında ki beyin yolculuğunda adeta beynimizde ki sinirleri ray olarak kullanan bir lokomotif gibi sürükleyecek. Beynimizin bizlere oynadığı oyunlardan, nasıl başka bir beynin bizi manipül ettiğinden tutunda biz biz yaparken beynimiz nasıl şekilleniyor gibi ve daha ilginç sorulara cevap veren bu eseri mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Beyin – Senin Hikayen Hakkında

Büyük ilgi gören kitabı Incognito ile nörobilimi geniş kitlelerle buluşturan David Eagleman, bizi içimizdeki kozmosa doğru hızlı ve nefes kesici bir yolculuğa çıkarıyor: Gerçek nedir? “Sen” kimsin? Nasıl karar veriyorsun? Beynin neden başkalarına ihtiyaç duyuyor? Teknoloji “insan olmak”ın anlamını değiştirebilir mi?

Durak durak ilerleyen bu büyüleyici yolculuk ekstrem sporlar dünyasından ceza hukukuna, yüz ifademizden beyin ameliyatlarına, içgüdülerden ölümsüzlük arayışına kadar uzanıyor. Yol üstünde, muazzam karmaşıklık barındıran beyin hücreleri ve onları birbirine bağlayan trilyonlarca sinirin arasında görmeyi pek de beklemediğiniz bir şey beliriyor: kendiniz.

Beyin – Senin Hikayen Yorumlar

“Nörobilimin dahice yazılmış hali. Soluksuz okunuyor.”
-Guardian-

 

Beyin Senin Hikayen – David Eagleman Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir