Beta Kids Mumyalar (National Geographic Kids) Kitabını İndir

tarafından
48
Beta Kids Mumyalar (National Geographic Kids) Kitabını İndir

Beta Kids Mumyalar (National Geographic Kids) Kitabının Açıklaması:

Beta Kids Mumyalar (National Geographic Kids)

1888 yılından beri keşif, araştırma ve yardım çalışmaları konusunda alanının en tanınan ismi olan ve bilim dünyasına pek çok keşif kazandıran National Geographic’in, çocuklar için özel olarak yarattığı National Geographic Kids kitapları artık Türkiye’de. Bilimsel merakın küçük yaşlarda geliştirilmesinin öneminin bilincinde olan National Geographic, hayvanlar, ulaşım araçları, coğrafya, iklim, uzay, dünyamız ve genel kültür gibi pek çok konuda, çocukların ilgisini çeken ve onların bilimsel konulara olan katılımını arttıran yayınlar sunmaktadır.

Koleksiyon Yayınları’nın sunduğu National Geographic Kids Okuma Serisi, farklı seviyeleri ile değişik yaş gruplarına hitap eden bilimsel okuma kitapları sunmaktadır.

Sekiz kitaptan oluşan ikinci seviye kitapları daha zengin içeriği ve daha ileri kelime bilgisi ile birinci ve ikinci sınıfa giden çocuklar için hazırlanmıştır. Fazla detaya girilmeden anlatılan konular çocuklara uygun bir dille yazılmıştır ve her konuyu desteklemek için National Geographic fotoğrafçılarının çekimleri kullanılmıştır. Aileleri ile okumaktan zevk alan çocukların yanı sıra, artık kendi başına okuyabilen çocukları hedefler. İlgi çekici konular çocuklara uygun bir araştırma ortamı sunar.