Berfu Halisdemir kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
6
Berfu Halisdemir kimdir, nereli, kaç yaşında?


Berfu Halisdemir Kimdir, biyografi sitemizde Berfu Halisdemir ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Berfu Halisdemir kaç yaşında?, Berfu Halisdemir memleketi neresi, Berfu Halisdemir evi nerede, Berfu Halisdemir nereli, Berfu Halisdemir instagram, Berfu Halisdemir ile alakalı her detay yazımızda..

Berfu Halisdemir kimdir, nereli, kaç yaşında?

Berfu Halisdemir dizi, reklam, tiyatro ve sinema oyuncusudur. 12 Aralık 2000 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Memleketi aslen Elazığ’dır. Günümüz itibari ile yaşı 21 yaşındadır. Oynadığı dizi, reklam ve sinema filmleri ile tanınmaya başladı.

Berfu Halisdemir yaşamı ve biyografisi

Berfu Halisdemir 12 Aralık 2000 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Tiyatro bölümünde bitirdi.

Berfu Halisdemir 2013 senesinde beyazperde de ilk kez Sen Aydınlatırsın Geceyi adlı sinema filminde rol aldı. Ardından kariyerine reklam filmlerinde rol alarak sürdü. Eti Mutluluğun Sesi reklam filminde Eti markasının reklam yüzü oldu. 2018 senesinde Japon Kuklası adlı tiyatro oyununda sahne aldı.

2021 senesinde Netflix dizisi Şahmeran projesinde bulunan isim oldu.

Berfu Halisdemir boy kilo ve hangi burç?

Berfu Halisdemir boyu 1.60 cm kilosu 50 kg ve burcu Yay.

Berfu Halisdemir sevgilisi

Berfu Halisdemir sevgilisi, aşk yaşamı ve özel yaşamına ilişkin bilgiler İnternet kaynaklarında yer almamaktadır.

Berfu Halisdemir dizileri ve filmleri

Berfu Halisdemir yer aldığı diziler? Berfu Halisdemir hangi dizilerde oynadı?

  • 2021 Şahmeran
  • 2013 Sen Aydınlatırsın Geceyi