background img
Eki 22, 2018
83 Views

Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi – F. Scott Fitzgerald – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

Written by

Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi – F. Scott Fitzgerald – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

 

İlginç, fantastik ve etkileyici bir edebiyat baş yapıtı olan “Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi” sizleri ortak olmak için bekliyor.

Benjamin Button 18. yüzyılın ortalarında hayata gözlerini açıyor. Fakat doğduğunda ölmek üzere olan bir yaşlı adam haline gelmesi çok kısa sürüyor. Bu durum tüm doktor ve hemşireleri korkutuyor. Fakat ailesi ona bakıyor. Benjamin Button gittikçe gençleşerek hayatın tersten yaşamaya başlıyor. ta ki bir bebek olana kadar. Yakın zamanda bir de sinema filmi yapılarak baş rolünde Benjamin’i canlandıran ünlü oyuncu Brad Pitt yer almaktadır. Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi e kitap linklerinin altında mobil film olarak indirebileceğiniz linkte sunulmuştur.

 

Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi Hakkında

Amerikan edebiyatının bol ödüllü yazarlarından F. Scott Fitzgerald çarpıcı bir öyküyle karşınızda. Benjamin Button’ın Tuhaf Hikâyesi zekice kurgulanmış, uzun süre hafızalardan çıkmayacak unutulmaz bir hikâye.

Benjamin Button 1860 yılında dünyaya gelir. Ama herkes bebek olarak doğarken, o gizemli bir şekilde yaşlı olarak doğar ve gençleşmeye başlar. Yaşlılıktan gençliğe doğru ilerlerken hayatın cilveleriyle karşılaşır. Sırasıyla savaşa katılır, iş hayatına atılır, aşık olur, evlenir ve çoluk çocuğa karışır. Daha sonra üniversiteye, ardından liseye gider. Anaokulundan sonra, iyice küçülür ve sonunda hemşirenin kollarına döner.

Keskin bir sosyal hayat eleştirisi sunan bu tuhaf ama muhteşem hikâye Fitzgerald’ı Amerikan edebiyatı tarihinin en iyi yazarlarından biri haline getirdi. Ayrıca David Fincher tarafından filme çekilen ve başrollerinde Brad Pitt ile Cate Blanchett’in oynadığı Benjamin Button’ın Tuhaf Hikâyesi sinema tarihinin en iyi filmlerinden biri olarak kabul ediliyor.

 

Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi – F. Scott Fitzgerald – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir