background img
Eki 21, 2018
135 Views

Beni Bana Bırak – Mary Balogh Kitabını İndir

Written by

Beni Bana Bırak – Mary Balogh Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
Fleur parasını bedenini satarak kazanan bir kadındır. Londra’nın tehlikeli sokaklarında o zaman yapa bileceği başka bir şansı kalmamıştır. Adam Kent bir savaş adamıdır o da bedeniyle kazanır hayatını, fakat Kent savaş yaralarıyla kalplı bedeniyle meydanlarda kazanır. Kent, Fleur’u Londra’nın merkezinde bir sanat kulübün önünde iş kovalarken görür. O gece beraber girdikleri yataktan çıktıklarında artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacağını Kent iyi bilmektedir. Fakat Fleur her ne kadar bu adama kendini yakın hissetse de sonuçta bir müşteridir o ve bir daha görmeyecektir. Aradan geçen bir süre sonra Fleur beklenmedik bir iş teklifi alır. Bu iş normal insanların namusuyla çalışabileceği bir iştir. Bu işi ona ayarlayanın ülkenin ileri gelenlerinden Adam Kent olduğunu sonradan öğrendiğinde şaşkınlığını gizleyemez.

 

Beni Bana Bırak Hakkında

Onur ve sorumluluklarına hapsolmuş bir adam: Vücudu yara izleriyle kaplı bir savaş kahramanı. Ve yaralarını yüreğinde saklayan kaçak bir kadın. İkisini bir araya getiren talihsiz bir gece. Birbirlerinin yaralarını sarabileceklerini keşfederken, aralarında kıvılcımlanan güçlü tutkular.
Adam Kent onu ilk olarak gece vakti Londra’daki bir tiyatronun önünde, gölgeler içerisinde görür. Hayatta kalmak için vücudunu satmak zorunda kalmış çekici bir kadındır karşısındaki. Fleur Hamilton büyüleyici gözlere sahip bu iyi giyimli centilmenin kurtarıcısı olacağına hiç ihtimal vermez. Onunla aynı yatağa girdiği zaman da bu yabancıyı bir daha göreceği aklından bile geçmez. Fakat Fleur daha sonra küçük bir kıza mürebbiyelik yapmak için bir teklif alır ve bu teklifi kabul eder…

Gece yarısı beraber olduğu centilmenin güçlü bir asilzade olduğunu keşfedince de şaşkına döner. Tutuşan kalpler ve üzerlerinde dolanıp duran bir skandal tehdidi… Cevaplanmayı bekleyen önemli bir soru kalmıştır geriye: Fleur metres mi olacaktır yoksa bir eş mi?

 

Beni Bana Bırak – Mary Balogh Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir