Ben Masumum – Kübra Oktay Kitabını İndir

tarafından
122
Ben Masumum – Kübra Oktay Kitabını İndir

Ben Masumum – Kübra Oktay Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Ahmet Ateş Mirzan
Kayra Candan
İntikamın en acı halini okumaya hazır mısınız?

Ahmet ve Kayra sevmişlerdi bir birlerini delicesine. Her ikisine de sorsan aşkın için ölür müsün? diye tereddütsüz bir evet alırdınız. Ama intikam duygusu aşktan dolayısıyla da ölümden bile ağır basarmış. Fakat Aşk öyle yabana atılır bir duygu değil nefretten daha güçsüz gibi görünse de ondan çok daha hızlı filizlenir, bitti dediğiniz yerden başlardı.

İşte Ahmet ve Candan’nın intikam ve aşk hikayesi buda ama kazanan taraf olmayacak eğer kazanan intikam olursa. Eğer aşk kazanırsa her iki tarafta kazanacak. Ama bu ikili bunun farkında olmadan kaybetmeye oynayacaklar.

 

Ben Masumum Hakkında

Hüzün, yağmur gibi çiselerken gözlerinden, ellerini karnında birleştirip derin bir nefes aldı. Oturduğu psikiyatr koltuğundan biraz daha kaydı ve kelimeler gözyaşları eşliğinde döküldü dudaklarından.

“Çünküsü yok doktor. Ahmet Ateş Mirzan’ı sevmenin çünküsü yok! ”
“Onca şeye rağmen mi?”
“Onca şeye rağmen!”

Ateş Mirzan kaybetti! Ruhunu, bedenini, kalbini, her şeyini! Ölümdü kadının yokluğu adama! Ve adam her gün diri diri öldü yoklukta! Aldığı nefes haram, yürüdüğü adım mekruhtu! Günaha battı her şey! Ve en ufak bir ümit ışığı bile kalmadı gelecekten! Çünkü intikam bitmiş, ışıklar kapanmıştı!

Paylaşan: “BİLGE”

Ben Masumum – Kübra Oktay Kitabını İndir Kitabını İndir