Begüm Çağla Taşkın kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
3
Begüm Çağla Taşkın kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?


Begüm Çağla Taşkın kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Begüm Çağla Taşkın kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Begüm Çağla Taşkın kimdir? kaç yaşında?, Begüm Çağla Taşkın kimdir? memleketi neresi, Begüm Çağla Taşkın kimdir? evi nerede, Begüm Çağla Taşkın kimdir? nereli, Begüm Çağla Taşkın kimdir? instagram, Begüm Çağla Taşkın kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Begüm Çağla Taşkın kimdir? Biyografi

Begüm Çağla Taşkın nereli? Kaç yaşında?

Begüm Çağla Taşkın kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu burcu? Begüm Çağla Taşkın yer aldığı diziler? Begüm Çağla Taşkın sevgilisi? Begüm Çağla Taşkın biyografi? Begüm Çağla Taşkın instagram? Begüm Çağla Taşkın yaş? Begüm Çağla Taşkın filmleri? Begüm Çağla Taşkın Çok Güzel Hareketler Bunlar? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Begüm Çağla Taşkın yaşamı ve biyografisi                                                      

Begüm Çağla Taşkın Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Dizilerde ve sinema filmlerinde oynadığı karakterlerle tanınmaya başladı.

Begüm Çağla Taşkın, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu burcu

Begüm Çağla Taşkın 15 Ağustos 1987 senesinde Bursa’da doğmuştur. Ortaokul zamanını Özel Namık Sözeri Kolej’inde geçirmiştir. Lise eğitimini ise Bursa Cumhuriyet Lisesi’nde tamamlamıştır ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezundur. Begüm Çağla Taşkın İzmir MSM’de Actor Studio eğitim almış ve hemen arkasından Müjdat Gezen Konservatuarına girmiş ve başarılı bir biçimde geçmiştir. İlk tiyatro oyunu “Nehir” oyununda oynamıştır. Birçok reklam filminde rol almıştır. İlk olarak kamera karşısına 2011 senesinde yayına giren ” Çilek Zamanı” filmi ile karşımıza gelmiştir. Şuanlarda ise Yılmaz Erdoğan’ın öncülüğünde “Bkm” da bulunmaktadır ve seyirci aracılığıyla çok beğenilmiştir Begüm Çağla Taşkın.

Begüm Çağla Taşkın oynadığı diziler

Begüm Çağla Taşkın 1.64 boyunda 57 kg burcu Aslan

Begüm Çağla Taşkın diziler ve filmleri

Begüm Çağla Taşkın oynadığı dizler? Begüm Çağla Taşkın hangi dizlerde oynadı? Aşağıda listelenmektedir.

  • 2020 – Çok Güzel Hareketler Bunlar
  • 2019 – Organize İşler Sazan Sarmalı
  • 2018 – Jet Sosyete
  • 2011 – Eveline
  • 2011 – Eleni
  • 2011 – Çilek Zamanı