Balerin Ne Yapar? Pdf indir

tarafından
3
Balerin Ne Yapar? Pdf indir


Balerin Ne Yapar? pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786051980614 sayfadan oluşan Balerin Ne Yapar? kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Liesbet Slegers tarafından kaleme alınan Balerin Ne Yapar? isimli kitap 10.12.2018 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Balerin Ne Yapar? kitabını Liesbet Slegers numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Balerin Ne Yapar? pdf oku indir.

Balerin Ne Yapar? pdf indir

Haydi dans!
Balerin her gün egzersiz yapıyor. Bundan dolayı uykusunu  
iyi almalı ve sağlıklı beslenmeli. Bir sürü tütüsü, taytı ve tozluğu var. Ve tabii parmak uçlarında dans edebilmek için puant denen özel bir ayakkabısı. Gösteri zamanı gelip perdeler açıldı mı ondan heyecanlısı olmaz. Hiç durmadan dans eder, hareketleriyle seyredenleri büyüler, sonunda herkes onu alkışlar. Onunki müziği içinde hissetmek isteyenler için harika bir meslektir.
İŞTE SANA BALERİNLER –ve BALETLER– HAKKINDA HARİKA BİLGİLERLE DOLU BİR KİTAP.
 
 
NE YAPAR? Serisi ile ilgili:
 
Büyüyünce ne olsam? 
Çocuklardan sürekli olarak işittiğimiz bu soruya ünlü Belçikalı çocuk kitabı yazar ve çizeri Liesbet Slegers’in birden fazla yanıtı var. 12 dilde yayımlanan NE YAPAR? serisi tatlı tasarımı ve keyifli metinleriyle çocuklarla buluşuyor.
Çocuklar balerin ve bcihazların büyülü sahnesine yolculuk yaparken, vücudumuz ile ilgili her şeyi bilen doktorlarla tanışıyor; arıcılarla, vızıldayan minik dostlarımızın maceralarına ortak oluyorlar. İsterlerse astronot olup uzay yolculuğu yapıyor, isterlerse otomobil yarışçılarının nefes kesen mücadelelerine katılıyorlar. 
Kitabın sonunda ise onları keyifli sürprizler bekliyor: Tıpkı ufak bir balerin –ve balet– gibi basit figürler yapmayı deneyebilir veya arıcı olup vızır vızır çalışan bir arı oteli inşa edebilirler.

Balerin Ne Yapar? kitap özeti

Balerin Ne Yapar? pdf oku

Balerin Ne Yapar? Pdf indir