background img
May 21, 2018
82 Views

Ayşe Tolga İle 8 Haftada Değişim – Ayşe Tolga Kitabını İndir

Written by

Ayşe Tolga İle 8 Haftada Değişim – Ayşe Tolga Kitabının Açıklaması:

Ayşe Tolga İle 8 Haftada Değişim – Ayşe Tolga

 

Ayşe Tolga İle 8 Haftada Değişim – Ayşe Tolga

Verdiğiniz kiloları bir sene içerisinde geri mi aldınız?

Bir türlü son beş kilonuzdan kurtulamıyor musunuz?

Bugüne kadar neden başarısız oldunuz?

Yapamadıklarınız, eksikleriniz nelerdi?

Yapamadığınız için kendinize kusur bulmayın, sebebi sistem. Beslenme ile egzersizin temel prensiplerini size anlatan bir sistem olmaması ve yolda yalnız kaldığınız için başarısız oldunuz. Merak etmeyin, biz onların ne olduğunu biliyoruz, bu yüzden iyi yaşam öğrenilir diyoruz.

İncel

Güçlen

Şekillen

 

Neden 8 Hafta?

8 Haftada Değişim Programı’nda sistem farklı.

Ben size, beslenme, egzersiz ve zihinsel kalıpları öğreneceğiniz ve sonrasında hayat boyu sizinle kalacak başarıyı deneyimleyeceğiniz bir hediye vermek istiyorum. 8 Hafta, bilimsel bir dayanağa dayanıyor, bu program tüm dünyada uygulanan standart bir rutin program gibi görünse de buradaki sistem farklı. Sizi sadece 3 beden inceltmekle ilgilenmiyorum, bir daha eski halinize dönmeyeceğiniz sağlam zihinsel sistemi de size veriyorum. Ben beden, zihin, ruh ve duyguyu ele alıyorum, yani bütünsel bir değişim programı sunuyorum. Nasıl mı?

Bu kitap en çok sorulan bir sorunun cevabını veriyor: Neden kilo veremiyorum? Kilomu neden koruyamıyorum, neden fit olamıyorum, benim de karın kaslarım çıkacak mı? Sonra bu kitap size iyi bir şekilde kilo vermeniz için gereken tüm araçları sağlayacak. Ben bir doktor, kişisel antrenör ya da terapist veya diyetisyen değilim. Ben bütün bu disiplinlerden kavramları yanıma uzmanlarımı da alarak 8 Haftada Değişim’i kurguladım. 8 Haftada Değişim’i, beraber çalıştığım uzmanlarımın ve benim senelerdir çalıştığım danışanlarımla yaşadığımız tecrübelerimizde, sahadaki bilgiden aldık, kimseden de akıllı olduğumu iddia etmiyorum.

(Kitaptan)

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir