Avast Premium Security 21.8 İndir 2021

tarafından
5
Avast Premium Security 21.8 İndir 2021


Avast premium security, download avast premium security, avast premium security license file, avast premium security download, avast premium security free download, avast antivirus i̇ndir, avast premium security offline installer..

Avast Premium Security, yalnızca bir virüsten koruma yazılımından daha fazlasıdır, aynı zamanda tüm bilgisayarlarınız, telefonlarınız ve tabletleriniz için kapsamlı çevrimiçi koruma sağlar. Diğer işletim sistemlerine kıyasla virüsler, fidye yazılımları, dolandırıcılar ve diğer saldırılar daha çok Windows’u hedef alır.

Bu nedenle, bir PC kullanıcısıysanız, korumanız ne kadar güçlüyse, o kadar güvende olursunuz. -Virüsleri, casus yazılımları ve diğer tehditleri gerçek zamanlı olarak durdurun. -Gelişmiş fidye yazılımı korumasının rahatlığının keyfini çıkarın. -Daha güvenli çevrimiçi alışveriş ve bankacılık elde etmek için sahte web sitelerinden kaçının. – Bilgisayar korsanlarını bilgisayarınızdan uzak tutmak için gelişmiş bir güvenlik duvarı kullanın. -Yabancıların sizi izlemek için web kameranızı kullanmasını önleyin.

İNDİR