Atıştırmalık Öyküler Pdf indir – E-kitapindir.com

tarafından
3
Atıştırmalık Öyküler Pdf indir – E-kitapindir.com


Atıştırmalık Öyküler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 72 sayfadan oluşan Atıştırmalık Öyküler kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Elif Yonat Toğay tarafından kaleme alınan Atıştırmalık Öyküler isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Atıştırmalık Öyküler kitabını 9786052851418 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Atıştırmalık Öyküler pdf oku indir.

Atıştırmalık Öyküler pdf indir

Mizahın ve sözcüklerin gücü kısa öykülerde buluşunca…
İlk çocuk kitabı Bir Şeyler Yapmam Gerek‘le büyük bir çıkış yakalayan Elif Yonat Toğay, yeni kitabı Atıştırmalık Öyküler’de, yetişkinlere göre sıradan olmayanı, çocukların gözünden sıradan ve en doğal haliyle anlatıyor.
Günlük hayatla ilişkili 10 kısa öykünün bulunduğu bu keyifli kitap, kendine özgü mizahi duruşu ve Maria Brzozowska’nın göz alıcı fotoğraflarıyle her yaştan öyküseverin kalbini çeliyor.
2016 Tudem Edebiyat Üçüncülük Ödülü’ne değer görülen Atıştırmalık Öyküler, mutluluk, hayal kırıklığı, şaşkınlık gibi farklı duygulara değinerek gündelik hayattaki iletişim kopukluğuna da vurgu yapıyor.
Öyküleri, VarlıkSarnıçKitapçı gibi dergilerde yayımlanan Elif Yonat Toğay, Atıştırmalık Öyküler’de, gündelik hayatta fark edilmeyen ayrıntı kısmı bir de çocukların gözünden anlatıyor. Her öyküde başka bir çocuğun dünyasına dalan bu tatlı kitap, yetişkinlerin ıskaladığı birden fazla mühim ânı yakalamayı başararak yaşamı her zamankinden daha manalı kılıyor.Atıştırmalık Öyküler‘de, içi içine sığmayan çocuklar, oyunbaz anne-babalar, rengârenk oyuncaklar hayalden gerçeğe koşuşturuyor. Yaşamı büyük bir oyun alanına benzeten kitap, okurları vücut ısısını yükselterek anne babasını bir araya getirmeyi planlayan bir çocuğun veya Japon turistler gibi müzeleri arşınlayarak sosyal platformdan büyük alkış alan bir afacanın enteresan dünyasına davet ediyor.
Yaşsız olarak nitelendirilebilecek Atıştırmalık Öyküler‘i kaleme alırken her zamanki gibi yaşamın kendisinden ilham alan Elif Yonat Toğay, kısa ve nükteli anlatımı ile her öykünün sonunda okurlarına gülücükler armağan ediyor.  

Atıştırmalık Öyküler kitap özeti

Atıştırmalık Öyküler pdf oku

Atıştırmalık Öyküler Pdf indir