Ata’mla Bandırma Vapuru’nda Pdf indir

tarafından
10
Ata’mla Bandırma Vapuru’nda Pdf indir


Ata’mla Bandırma Vapuru’nda pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Ata’mla Bandırma Vapuru’nda kitabı 128 olarak çıkarılmıştır. Cihangir Defterdar tarafından kaleme alınan Ata’mla Bandırma Vapuru’nda isimli kitap 9786059484787 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Ata’mla Bandırma Vapuru’nda kitabını 15.10.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ata’mla Bandırma Vapuru’nda pdf oku indir.

Ata’mla Bandırma Vapuru’nda pdf indir

Kahramanımız Mustafa Umut, kendisini bir anda İstanbul sokaklarında bulur. Galata Kulesi civarında bir sokakta, kötü adamların konuşmalarına kulak misafiri olur. Konuşmalardan Mustafa Kemal Paşa’nın Samsun’a gideceği Bandırma Vapuru’nun bozulacağını öğrenir. Peki Bandırma Vapuru kimler tarafından ve ne zaman bozulacaktır? 
Mustafa Umut, ne pahasına olursa olsun Bandırma Vapuru’nu bozacak bireyleri öğrenmeye karar verir. Kötü adamların peşlerine takılır. Lakin Bandırma Vapuru’nu bozacak bireyleri bulmak kolay değildir. Bunun yanı sıra bu bilgiyi Mustafa Kemal Paşa’ya yahut geminin kaptanı İsmail Hakkı Kaptan’a ulaştırması gerekmektedir. 
Mustafa Umut’un bu zorlu macerasına eşlik etmek ister misin?
Her bölüm sonundaki soruları doğru yanıtlayarak, Mustafa Umut’a yardımcı olmaya ne dersin?
*Dikkat ve Analitik Düşünce Gelişimi Uygulamalı

Ata’mla Bandırma Vapuru’nda kitap özeti

Ata’mla Bandırma Vapuru’nda pdf oku

Ata’mla Bandırma Vapuru’nda Pdf indir