Asla Arkana Bakma – Tess Gerritsen Kitabını İndir

tarafından
45
Asla Arkana Bakma – Tess Gerritsen Kitabını İndir

Asla Arkana Bakma – Tess Gerritsen Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Dünya ünlü yazar Tess’in yazmış olduğu “Asla Arkana Bakma” adlı roman sizi sırlarla dolu heyecanlı bir yolculuğa davet ediyor. Bundan yıllar önce pilot olan babası Wild Bill büyük bir oyunun parçası olarak alet ediliyor ve hayatını kaybediyor. Bunun üzerine babasına bu kumpası kuran adamların peşine 20 yıl sonra düşse de her attığı adım başka bir trajediye sebebiyet verecektir. Onun güvene bileceği tek kişiyse kendisine koşulsuz bağlanan bir adamdır!

 

Asla Arkana Bakma Hakkında

Hayat insanı yalanlara alıştırabilir ama ben içimdeki sesi dinleyip bu sahte dünyanın dışına çıkacağım…

O ses ısrarla ölmediğini söylüyordu; efsanevi pilot Wild Bill Maitland, yani babam, acımasızca hazırlanmış bir oyuna alet edilmiş olabilir miydi? Yaşanan trajedinin üzerinden yirmi yıl geçmesine rağmen gerçekleri gün yüzüne çıkarmalıydım; daha dün gibi hissettiğim hüznü dindirmemin tek yolu buydu. Ama izlerin peşine düştükçe birileri hunharca öldürülüyor, geçmişe doğru attığım her adımda biraz daha dibe çöküyordum. Tek başımaydım, güçsüzdüm ve etrafımda güvenebileceğim kimse yoktu; ta ki onunla karşılaşana kadar…

Romanları dünyada milyonlarca okuyucuya ulaşmış usta yazar Tess Gerritsen, alışık olduğumuz tarzının dışına çıkarak bizleri bambaşka bir yönüyle tanıştırıyor. İçine romantizm de serptiği macera yüklü kitabı Asla Arkana Bakma heyecan ve gerilimin sınırlarını zorluyor.

Asla Arkana Bakma – Tess Gerritsen Kitabını İndir Kitabını İndir