background img
Eki 19, 2018
81 Views

Aşkın Kanatları – Helena Hunting Kitabını İndir

Written by

Aşkın Kanatları – Helena Hunting Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
İki yaralı kalbi kaderin birleştirmesi ve yine aynı kaderin onları tekrar ayrılığa zorlaması. İkisi de farklı kazalarda ve cinayetlerde ailelerinin tümünü kaybetmiş ve en kötüsü de onlarla beraber benliklerini de kaybederek sadece yşamak için yaşayan birer kişiye dönüşmüşlerdir. Bir birlerinden habersiz bu iki yürek farklı dünyalar kurarak rahat bir uyku uyumak adına taşındıkları şehirde karşılaşmaları onlara yeni bir umut kapası olacaktı. İki kırık kanadı, aşkın kanatları yapabilecek güçteler miydi?

Aşkın Kanatları Hakkında

Her şeyden kaçabilirsin ama aşktan asla…
İki yaralı kalp biri bütün sevdiklerini bir uçak kazasında diğeri ise ailesini cinayete kurban vermiştir. Bu iki insanı aşk ağlarına düşürmek üzereydi.

Tenley uçak kazasından sonra yaşadığı şehri terk edip bilmediği bir şehir de yeniden hayata tutunmaya çalışırken karşı dükkan da yakışıklı ve onun gibi acılar çekmiş bir adamın varlığından habersizdi. Belki de benzer acılar yaşamış insanları hayat bir şekilde bir araya getirip onlara yeni şanslar veriyordu. İkisi de aşkı aramıyordu. Tek istekleri geçmişlerini unutup gördükleri kabusları unutup huzurlu bir uyku uyumakdı. Ama aşk hiçbir acıyı dinlemez ve hiçbir kaba sığmaz, zamanı da yoktur mekanı da

 

Aşkın Kanatları – Helena Hunting Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir