background img
Eki 17, 2018
92 Views

Aşkın Kalesi – Loretta Chase Kitabını İndir

Written by

Aşkın Kalesi – Loretta Chase Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
Lisle Kontu Peregrine bir çok savaşa katılmıştır. Onca tehlike ve kaza atlatmasına rağmen sağ salim evine dönmüştür. Peregrine’in farkında olmadığı şeyse gerçek tehlikenin yanı başında olmasıdır. Olivia soylu bir aileden gelen bir kızıdır. Şimdiye kadar adı bir çok skandala karışmıştır. Ailesi tarafından baskı görse de çokta tutarlı bir ailesi yoktur. Şimdiye kadar bir çok erkekle sadece eğlenmek için çıkan Olivia artık durulmaya başlamıştır. Çünkü artık evlilik çağına gelmiştir ve yakında sıradan bir hayatı olacaktır. Bu sırada bir göreve dahil olarak İskoç topraklarına gitme fırsatı yakalamıştır. Bu duruma oldukça sevinen kadın, yanında kendisine eşlik edecek olan ve ondan hiç etkilenmiş gibi davranmayan Peregrine’den hoşlanmamış olsa da çıktıkları yolda karşılaşacakları tehlikeler bu cifti adım adım birbirlerine yaklaştıracaktır.

Aşkın Kalesi Hakkında

Mısır’ın tehlikelerinden sağ salim çıkmayı başaran Lisle Kontu Peregrine Dalmay, tekrar Londra’dadır. Ama bu kez tehlikelerin en korkuncuyla karşı karşıyadır: Kendi dengesiz ailesi ile çocukluk arkadaşı Bayan Olivia Wingate-Carsington. Düzenbazlıklarıyla nam salmış -ama son derece aristokrat- bir ailenin soyundan gelen bu kızıl saçlı güzel kız, genç Lisle Kontu’na dengesini tamamen kaybettirme yeteneğine ve onu skandallar yaratan dalaverelere sürüklemek gibi sabıkalı bir geçmişe sahiptir. Olivia sosyetenin gözdesi olsa da, kendisini eninde sonunda saygın ve sıkıcı bir geleceğin beklediğinin farkındadır. Lisle ailesinin verdiği angarya bir görevle İskoçya’ya gitmek zorunda kalınca, Olivia da bunu hayatının son macerasını yaşamak için müthiş bir fırsat olarak görür bu maceraya dünyada parmağının ucunda oynatamadığı yegâne erkekle çıkacak olsa da. Ama kendi deyimiyle tek istediği, Lisle’a yardım etmektir Böylece Lisle ve Olivia kendilerini kindar hayaletlerle ödlek katillerin mesken tuttuğu kasvetli bir İskoç kalesinde bulur Şoke edici bir de gizem vardır ortada: Tehlikelerin en dehşetlisi belki de kendi inatçı kalplerinde harlanmaktadır .

“Hınzır nüktelerle örülmüş sıcak ve çekici bir roman.” Mısır’ın tehlikelerinden sağ salim çıkmayı başaran Lisle Kontu Peregrine Dalmay, tekrar Londra’dadır. Ama bu kez tehlikelerin en korkuncuyla karşı karşıyadır: Kendi dengesiz ailesi ile çocukluk arkadaşı Bayan Olivia Wingate-Carsington. Düzenbazlıklarıyla nam salmış ama son derece aristokrat bir ailenin soyundan gelen bu kızıl saçlı güzel kız, genç Lisle Kontu’na dengesini tamamen kaybettirme yeteneğine ve onu skandallar yaratan dalaverelere sürüklemek gibi sabıkalı bir geçmişe sahiptir. Olivia sosyetenin gözdesi olsa da, kendisini eninde sonunda saygın ve sıkıcı bir geleceğin beklediğinin farkındadır. Lisle ailesinin verdiği angarya bir görevle İskoçya’ya gitmek zorunda kalınca, Olivia da bunu hayatının son macerasını yaşamak için müthiş bir fırsat olarak görür bu maceraya dünyada parmağının ucunda oynatamadığı yegâne erkekle çıkacak olsa da. Ama kendi deyimiyle tek istediği, Lisle’a yardım etmektir Böylece Lisle ve Olivia kendilerini kindar hayaletlerle ödlek katillerin mesken tuttuğu kasvetli bir İskoç kalesinde bulur… Şoke edici bir de gizem vardır ortada: Tehlikelerin en dehşetlisi belki de kendi inatçı kalplerinde harlanmaktadır…

 

Paylaşan: “DENİZ” Teşekkür ederiz.

Aşkın Kalesi – Loretta Chase Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir