background img
Eki 23, 2018
76 Views

Aşkın Ateşi – Rita Hunter Kitabını İndir

Written by

Aşkın Ateşi – Rita Hunter Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
Bazen fedakarlığı dozajında yapmamız gerektiğini bize gösteren Isabella ta bir dostluk abidesiydi. Yakın arkadaşlarından olan Fredy’i sevgilsi haince terk etmiş hemen ardından başka bir sevgili edinmişti. Bu durumu Isabella anlatan Fredy için hemen bir çözüm yolu buldu. Kendisi bu adamın nişanlısı gibi davranacak ve adamı terk eden kızın ve yeni sevgilisinin yanında onları kıskandıracaklardı. Teoride işler gibi duran fikri hemen pratiğe döktü fakat işler bir süre sonra karışmaya başladı fakat bu kötü bir karışıklık değildi.

Aşkın Ateşi Hakkında

Masum bir plan kimsenin canını yakmazdı değil mi?

Isabella Gwen Sullivan kadar fedakâr bir kızın dostu için yapmayacağı hiçbir şey yoktu. Ancak sağduyu konusundaki genel sorunu bazen ipin ucunu kaçırmasına neden olabiliyordu. En yakın arkadaşı Fredy deli gibi sevdiği Vivian tarafından hiçbir sebep yokken terk edilmiş, üstüne üstlük onun Henfield Kontu Adrian Eaglestone ile nişanlandığı haberini almıştı. Bu durumda o kıza ve nişanlısına iyi bir ders vermek kaçınılmazdı. Böylece Isabel ve Fredy bir hafta sürecek olan Henfield yaz balosuna katılmanın bir yolunu buldular. Planları basitti… Balo boyunca yeni evli bir çift gibi davranacaklar, bu sayede kıskandırma silahının eşsiz gücünü Vivian üzerinde deneyeceklerdi. 

Her şey kusursuz olabilirdi…

Tabii işler düşündükleri gibi gitseydi…

Adrian tekrar âşık olabileceğini hissediyordu… Geleneksel Henfield yaz balosunda güzeller güzeli Vivian ile nişanlarını kutlayacaklar ve cemiyetin takdirini kazandıkları kusursuz beraberliklerini ilan edeceklerdi. Ne var ki işler düşündüğü gibi gitmedi. Baloya katılan yeni evli tuhaf çift hayatlarına fırtına gibi girdiğinde yapabildiği tek şey önce rüzgâra kapılmak, sonra da o rüzgârı kendi lehine çevirmek oldu. Ödenmesi gereken bedeller biraz ağır ama son derece adildi. Neticede bu olayda kimse pek masum değildi. Özellikle de küçük yalanıyla ortalığı karıştıran Isabel’in masumiyetle uzaktan yakından hiçbir ilgisi yoktu…

Aşkın Ateşi – Rita Hunter Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir