background img
Eki 22, 2018
102 Views

Aşka Karşı Koyma – Samantha Grace – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

Written by

Aşka Karşı Koyma – Samantha Grace – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

 

Vivian döneminde yaşayan ve belli bir kesime mensup olan her kadın gibi kendisine biçilen kaftanı giyerek tanımadığı biriyle evlenecekti. Ama bu sorun değildi çünkü kendine denk birini abisinin bulacağını biliyordu. Vivian toplum içinde tam bir hanım efendi gibi davranmasını oldukça iyi bilen kibar zarif bir kadındı. Fakat artık evlenecekti ve nişanlısıyla tanışmak üzereydi. Bu gerilim dolu kibarlık gösterisinden önce biraz yüzmek ona iyi gelecekti. Bari tam olsun diyerek üzerinde ki her şeyi çırılçıplak olana kadar soyundu ve havuza girdi. Bu sırada erken gelen heyecan dolu yaşamasını iyi bilen Düke Luke, havuzda çırılçıplak yüzen kadını görür görmek etkilendi. Artık ne tanışacağı nişanlısı aklındaydı ne malı mülkü.

 

Aşka Karşı Koyma Hakkında

Çıplak Gerçek

Leydi Vivian Worth bir hanımefendi gibi davranmasını çok iyi biliyor. Ama etrafta etkileyecek kimse yokken uygun tavırlar takınmak sadece aptallık. Neden yüzmek için kombinezonuna kadar soyunmasın ki? Nişanlısı onunla tanışmak için geldiğinde, Vivi tam bir hanımefendi gibi vakur, kibar, uysal davranacak. Yani ağabeyinin adama söz verdiği her şey olacak. Ama o zamana kadar, özgürlüğünün tadını çıkaracak.

Açığa Çıkan Keşif

Çiçeği burnunda Foxhaven Dükü Luke Forest’ın ne mirası ne de onunla birlikte gelen gelini umurunda. Macera ve heyecan istiyor, tıpkı biraz evvel karşılaştığı büyüleyici su perisi gibi. Çıplak yüzen bu fingirdek kadının müstakbel gelini olduğunu öğrendiğinde, Leydi Vivian’a başka koca bulma planını tekrar düşünür. Çünkü bu hayat dolu kadını başka bir adamın kollarında düşünmek, onu delirtmek ya da mihraba götürmek için yeterli.

Aşka Karşı Koyma – Samantha Grace – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir