Aşk Mahkumları / Vurgunum Sana Kitabını İndir

tarafından
42
Aşk Mahkumları / Vurgunum Sana Kitabını İndir

Aşk Mahkumları / Vurgunum Sana Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Aşk Mahkumları / Vurgunum Sana Hakkında

İki beyaz dizi hikayesi tek romanda. Tutkulu ve ateşli iki farklı romandan oluşan bu e kitabın ilki Aşk mahkumları, nikah masasından kaçan hamile bir kadının hikayesini konu ediniyor. Üstelik bu çocuk evleneceği kişiden değildi. Onu bulmak için görevlendirilen polisle aşk yasaması daha bir ilginç kılıyor hikayeyi. Vurgunum Sana adlı ikinci romanda ise güzel ve çekici bir oyuncu kadının bunları kullanarak istediği erkeği elde etmesini konu ediniyor. Fakat bu kadın son olarak rastladığı buz gibi bir şirket sahibini baştan çıkarabilecek midir?

Aşk Mahkumları – Heidi Betts Hakkında

Çanta tasarımcısı Juliet Zaccaro, tam evlilik yemini etmesi gerekirken kiliseden kaçmıştı. Hamile olduğunu öğrenmişti. Üstelik kaba ve soğuk nişanlısından değil!

Özel dedektif Reid McCormack’ın onu bulup evine getirmesi gerekiyordu. Ancak Reid, Juliet’i bulduğunda onun nişanlısına dönmesine izin vermeyecekti. Çünkü bebeğin onun olma ihtimali oldukça yüksekti. Juliet birbirlerine karşı hissettikleri çekimi ve duyguları inkâr etmeye çalışırken Reid, aralarındaki bağın sadece bebekten kaynaklanmadığını ona nasıl kanıtlayacaktı ki?

Vurgunum Sana – Cat Schield Hakkında

Bir kadının, nefret etmekten haz aldığı adam, onsuz yaşayamayacağı kişiye dönüşürse ne olur?
Eski bir oyuncu olan Scarlett Fontaine istediğini elde etmek için her zaman güzelliğini ve seksapelini kullanmıştır. Ancak bu yöntem prensiplerinden ödün vermeyen, başarılı iş adamı Logan Wolfe üzerinde pek işe yaramaz. Logan’ın güvenlik sistemlerini kurduğu otel, Scarlett’in yöneticilik yaptığı yer olunca işler değişir. Aralarındaki flörtöz oyunlar giderek ciddi bir hal almaya başlayacaktır. Olaylar kızıştıkça, şehvetli öpüşmeler ve sıcak geceler giderek daha da ısınacak, Logan gerçek rengini ortaya koyacaktır.

 

Aşk Mahkumları / Vurgunum Sana Kitabını İndir Kitabını İndir