Aşk Kanatları – Güneş Demirel Kitabını İndir

tarafından
59
Aşk Kanatları – Güneş Demirel Kitabını İndir

Aşk Kanatları – Güneş Demirel Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Keren ve Bade bir birlerini gördükleri ilk andan beri tutulmuşlardı bir güneşin ayı tutması gibi birbirlerine. Fakat aşılması gereken şeyler he önlerine birer set koydu. Aslında bu zorluklar aşklarının yanına hiç bir şeydi ama işin içine giren ve en az aşk kadar güçlü diğer duygular olan güven, cesaret ve gurur bağlıyordu ellerini.

Aşk Kanatları Hakkında

Bazı aşklar derin izler bırakır. Çekip gitmek yetmez unutmaya.

Kerem, gözlerinin içindeki ışıltıya yakalandığı an tutulmuştu Bade’ye… Bade aşktı… Hayattı… Nefesti… Ateşe dokunmaktı… Ona bakmak bile, ateşe âşık bir pervane gibi yanmayı kabul etmek demekti.

Bade her hücresiyle âşıktı Kerem’e… Hiç kimse onun gibi ürpertemezdi yüreğini, titretemezdi benliğini. Ancak Kerem’in korkuları, Bade’nin güvensizliği, ayrılığı davet etmişti aşklarına Ama ayrılmak, aşktan vazgeçmek değildi. Aşk bitmiyor, tutku dinmiyor, yürek söz dinlemiyordu…

Bade’nin yenemediği gururu ve vazgeçemediği inadıyla savaşabilecek miydi Kerem? Bir savaş mıydı ki aşk? Mutlu olmak için, diğer yarısının peşinden koşmalı mıydı insan? Susmak yerine, haykırmalı mıydı aşkı?

Aşk Kanatları – Güneş Demirel Kitabını İndir Kitabını İndir