Aşk Bir Ayrılık Ötede – Sandra Brown Kitabını İndir

tarafından
112
Aşk Bir Ayrılık Ötede – Sandra Brown Kitabını İndir

Aşk Bir Ayrılık Ötede – Sandra Brown Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
Aynı zamanda bir kitap eleştirmeni olan Sandra Brown’un çok beklenen e kitabı “Aşk Bir  Ayrılık Öte” severleriyle. Sage adında bir genç kızın hayatında her şey normal seyrinde gidiyor hatta bu aralar oldukça umutlu ve mutluydu. Bun heyecanın sebebi uzun süredir sevgili olduğu adamdan evlilik teklifi almak üzere olmasıydı. Fakat Sage neyi kaçırdığını kendide anlamadan evlilik yüzüğü yerine ayrılık tokatı almıştı. Bu durum genç kızı bir süre bunalıma soktuktan sonra, bir müddet düşünme fırsatı bulan Sega aslında ne yaşadığı yeri ne ailesinin ona olan tutumunu nede esi erkek arkadaşını zaten sevmiyordu. Bunun yerine yeni bir sayfa açma vakti gelmişti.

Aşk Bir Ayrılık Ötede Hakkında

Ne yapacaktı? 
Nerede yaşayacaktı?
Kime aitti?

Ailenin en genç ve başına buyruk üyesi olan Sage, sevgilisinden evlilik teklifi beklerken beklenmedik bir anda terk edilir. 

Bunun üzerine hayatını gözden geçirmeye karar veren Sage, pek de benimsemediği bir yaşam sürdüğünü fark eder ve kendine yepyeni bir sayfa açmaya karar verir: Artık güçlenip ayakları 
üzerinde durma vaktidir.

Ailesine kendini kanıtlamak isteyen Sage, bu sırada tanıştığı ancak yıldızının pek de barışmadığı Harlan’le birlikte yaşama yeniden tutunmaya çalışır. Kalbi kırık genç kız, kendisine yanlış gibi görünen bu adama güvenebilecek, aşka ve hayata bir şans daha verebilecek midir?

Aşk Bir Ayrılık Ötede Yorumlar

“Sandra Brown okurlarının sabırsızlıkla beklediği bu kitap aşka, arzuya ve aile bağına sımsıkı tutunan karakterleriyle Tyler ailesinin dünü ve bugününü mükemmel şekilde ele alıyor.”
Publishers Weekly

“Çağdaş romantizmin usta kalemi Sandra Brown’dan yine hız kesmeyen sürükleyici bir roman. Okurlar bu kitapla yeni hayatların keşfine çıkarak, karşı konulmaz bir arzuya 
davet ediliyor.”
Romantic Times

“Gizemin, aşkın, arzunun ve ilgi uyandıran karakterlerin yazarı Sandra Brown, Aşk Bir Ayrılık Ötede romanıyla insanın hayattaki dönüm noktalarını başarıyla irdeliyor. Bizlere de bu mükemmel romana kendimizi bırakmak düşüyor.”
Booklist