background img
Eki 20, 2018
80 Views

Aselsan Cinayetleri – Melik Duvaklı – PDF ve EPUB indir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

Written by

Aselsan Cinayetleri – Melik Duvaklı – PDF ve EPUB indir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Aselsan ülkemiz için savunma sistemleri üreten ve gelişmeye çalışan bir kuruluştur. Başlarda çok önemsenmeyen fakat ülkemizin deha beyinlerini bir arada toplayarak çok güzel çalışmalara imza atan kuruluş giderek gelişmeye başlamıştır. Bu gelişim dış ve iç güçlerin ülkemizin gelişimini engellemek adına bu kuruma gizli bir savaş açmıştır. Onlarca meçhul intihar cinayet ve suikastlerle gündeme çokça gelen bu Aselsan da neler oluyor?

 

Aselsan Cinayetleri Hakkında

Son yıllarda kendi milli savunma sistemini inşa etmeye çalışan Türkiye, bu alanda çalışan süper beyinlerin şüpheli ölümleri ile sarsılıyor. Elinizdeki eser savunma sanayiinde yaşanan seri ölümlerin izini sürüyor.

Aselsan intiharları olarak bilinen ölümler cinayet mi? Kıbrıs Harekatında yaşanan Kocatepe Faciasının bu ölümlerle ne ilgisi var? Toros-2 tatbikatında bir albayın ölümüyle sonuçlanan suikastın savunmadaki rant kavgasıyla ilişkisi neydi? Sniper’ların kovaladığı ASELSAN mühendisine ne oldu? Tübitak görevlileri ve bir subayın öldüğü şüpheli kazadan sonra ortadan kaybolan kozmik cihaz neydi? Savunma sanayiinde çalışan binlerce mühendisleri kim, neden fişledi? Mühendisler ölmeden önce hangi ülkelerden iş teklifi almıştı? Türkiye’nin kendi milli yazılımlarını geliştirmesini hangi ülkeler engelledi?

Metin Göktepe Gazetecilik Ödülü sahibi Gazeteci Melik Duvaklı’nın kaleme aldığı Aselsan Cinayetleri, savunma sanayiinde yaşanan gizli savaşa ışık tutuyor.

 

Aselsan Cinayetleri – Melik Duvaklı – PDF ve EPUB indir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir