background img
Eki 21, 2018
142 Views

Arzunun Efendisi – Kinley MacGregor Kitabını İndir

Written by

Arzunun Efendisi – Kinley MacGregor Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

 

İntikam ateşinde doğan cazibe. Emily şehrin önde gelen lordlarından birinin kızıdır. Lord savaş için sahaya inmiştir ve uzun süre gelmeyecektir. Emily ise bu koca kalede sıkılmaktadır ve gönlüne göre bir adam arayışındadır. Tam bu sırada kalenin kapılarına dayanan o görkemli ve güçlü adam tüm aklını alır Emily’nin. Gelen adam Kont Draven’dir. Draven üstelik kız için gelmiştir, onu alıp götürmek için. Fakat bu düşünüldüğünden farklıdır. Çünkü bu iki aile ölümüne düşmandır. Bu düşmanlığın bitmesine karşılık krall, lordun kızını bir seneliğine hizmet etmesi için Draven’in ailesinin hizmetine verir. Fakat Draven karşılaşacağı kızın bu kadar güzel ve kusursuz olacağını hiç tahmin etmemiştir. Düşmanına karşı ettiği intikam yeminine karşı durmak artık çok zordur. Bu durum ailesi ve ülkesiyle sorun yaşatacağını bilmesine rağmen.

 

Arzunun Efendisi Hakkında

Bir Tutku Rüyasından Uyanış…

Güzeller güzeli Leydi Emily’nin hayallerini heyecanlı bir aşk ve mutlu bir evlilik süslemektedir. Savaştaki bir İngiliz lordunun en küçük kızı olan Emily, babasının şatosuna gelen gizemli bir yabancıdan çok etkilenir. Bu nefes kesici adamın Emily’nin hasretini çektiği beyaz atlı prens olma ihtimali var mıdır? Ravenswood Kontu Draven de Montague gerçekten de Emily için gelmiştir… ama bunun aşkla hiçbir ilgisi yoktur.

Düşmanın Şefkatli Kollarında…

Birbiriyle kavgalı olan iki soylu ailenin arasında barışı sağlamak adına kral, düşmanının kızını bir seneliğine alıkoymasını emretmiş olmasa, Draven’ın en büyük rakibinin evine adım atması söz konusu bile değildir.

Ama kralın sözü kanundur ve Draven gidip düşmanının kızını teslim alır. Ancak en kötüsü, bu kızın, Draven’ın hiç kimsenin kendisini baştan çıkararak kalbine girmesine izin vermeyeceğine dair ettiği yemini bozmasına yol açabilecek kadar güzel bir varlık olmasıdır. Emily tutkusunun ateşiyle bu mağrur savaşçının savunmasını yakıp kül edebileceğinin farkındadır. Ancak Draven’ın tatlı dudakları ile cesur, tutkulu dokunuşlarının teslimiyeti, her ikisini de kavurup yok edecek kadar sıcak bir ateş yakarsa ne yapacaklardır?

Arzunun Efendisi Yorumlar

“İlgi çekici karakterler, rengârenk bir arka plan ve… romantik bir aşk hikâyesi… Gülecek, iç geçirecek ve büyük keyif alacaksınız.”
Romantic Times

“Tutku ve görkemin, şefkat ve mizah duygusunun mükemmel karışımı. Her sayfası ayrı bir keyifti! Kinley MacGregor artık ‘mutlaka okunacaklar’ listemin en tepesinde duruyor.”
Teresa Medeiros

 

Arzunun Efendisi – Kinley MacGregor Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir