Arkadaş Tanıma Oyunu / Akıl ve Zeka Oyunları 3 Pdf indir

tarafından
5
Arkadaş Tanıma Oyunu / Akıl ve Zeka Oyunları 3 Pdf indir


Arkadaş Tanıma Oyunu / Akıl ve Zeka Oyunları 3 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 136 sayfadan oluşan Arkadaş Tanıma Oyunu / Akıl ve Zeka Oyunları 3 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Oğuz Saygın Ekrem Saygın tarafından kaleme alınan Arkadaş Tanıma Oyunu / Akıl ve Zeka Oyunları 3 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Arkadaş Tanıma Oyunu / Akıl ve Zeka Oyunları 3 kitabını 9786059562607 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Arkadaş Tanıma Oyunu / Akıl ve Zeka Oyunları 3 pdf oku indir.

Arkadaş Tanıma Oyunu / Akıl ve Zeka Oyunları 3 pdf indir

Kişiliğinizi tanıyor musunuz?
Akıl ve Zekâ Oyunları Türkiye Şampiyonası’na bir araya getirilen Süper Beyinler, bu kitapta  kendilerinin ve dostlarının karakter ayrıntı kısmını öğreniyor.
Siz de Süper Beyinler gibi kitabın başındaki 14 soruluk testi çözdüğünüzde hangi kişilik türüne girdiğinizi öğrenecek, kendinizi ve çevrenizdeki bireyleri daha iyi tanıyacaksınız.
Bir yandan öykünün heyecanına kapılırken öte yandan da kahramanlarımızdan hangisinin kişiliğine daha yakın olduğunuzu göreceksiniz.
Bunun yanı sıra bir eğitimci ve bir ebeveyn ise bu kitapta, öğrencisinin yahut çocuğunun kişilik ayrıntı kısmını öğrenerek nasıl bir iletişim kurması gerektiğinin ipuçlarını bulacak.

Arkadaş Tanıma Oyunu / Akıl ve Zeka Oyunları 3 kitap özeti

Arkadaş Tanıma Oyunu / Akıl ve Zeka Oyunları 3 pdf oku

Arkadaş Tanıma Oyunu / Akıl ve Zeka Oyunları 3 Pdf indir