Anna – Lanetli Kızın Hayaleti – Kendare Blake Kitabını İndir

tarafından
43
Anna – Lanetli Kızın Hayaleti – Kendare Blake Kitabını İndir

Anna – Lanetli Kızın Hayaleti – Kendare Blake Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

Kendare Blake’ın fantastik hikayelerde ne kadar büyük bir hayal gücü olduğunu bilmeyenimiz yoktur. “Anna – Lanetli Kızın Hayaleti ” yazarın en dikkat çeken fantastik romanlarından bir tanesidir. Cas Lowood doğaüstü kötücül varlıklara savaş açmış bir hayalet avcısıdır. Görevi kötü ruhları geldiği cehenneme yollamaktır. Fakat bir gün kendisininde oraya gitmesi gerektiğini hiç düşünmemiştir. Cas bir süre önce ruhu ele geçirilip Cehennemin karanlıklarına çekilen sevgilisi Anna’nın acısını unutarak hayatına devam etmeye çalışmış olsa da Anna rüyalarından çıkmamaktadır. Bu durumu düzelmenin tek yolunun onu, olduğu yere giderek kurtarması gerektiğini anlamıştır. Fakat daha önce hiç kimse böyle bir şey yapmamıştır!

 

Anna – Lanetli Kızın Hayaleti Hakkında

Hayalet avcısı Cas Lowood, aylar önce Cehennem kapılarının ardında kaybolan ölü sevgilisi Anna Korlov’u geride bırakıp hayatına devam etmeye çalışır. Ancak yarı uyanık halde ve sürekli gördüğü perişan durumdaki Anna’nın hayali, onu bambaşka bir düşünceyle, Anna’yı geri getirme fikriyle karşı karşıya bırakır.

Arkadaşlarının ve ailesinin tüm uyarılarına rağmen bu düşünceyi saplantı haline getiren Cas, hayaletleri ait oldukları yere gönderme misyonunu bir kenara bırakıp aşkı uğruna bilinmezlerle dolu yolda yürümeyi mi, yoksa Anna’nın uğrunda kendisini feda ettiği hayatına devam etmeyi mi seçecektir?

Birçok dile çevrilmiş ve pek çok ödül almış Kan Giyinmiş Kız’ın devamı niteliğindeki Lanetli Kızın Hayaleti, hikâyeyi bir üst seviyeye taşıyarak, doğaüstü fantastik kurguya yepyeni bir boyut kazandırıyor.

 

Anna – Lanetli Kızın Hayaleti Yorumlar

“Stephen King’in, peşinden gelenlerden endişelenip arkasını kontrol ederek yürüme vakti geldi. Nabız hızlandıran gerilimin, etkileyici bir mizah anlayışıyla çevrelendiği harika bir kitap.”
-Kirkus Reviews-

“Kendare Blake korkusuzca yazdığı her şiirsel cümleyle, okuyucuyu soluksuz bırakacak bir beklenti dalgasıyla sarıyor. Bu yazarın kitapları gerçekten büyülü.”
-Ann Aguirre-

“Aksiyonu hiç azalmayan bu kitap, görsel olarak kafanızda canlandırdığı sahnelerle birkaç gece uykusuz kalmamıza neden olabilir. Gerçekten çok iyi.”
-The Book Lantern-

Anna – Lanetli Kızın Hayaleti – Kendare Blake Kitabını İndir Kitabını İndir