background img
Eki 19, 2018
129 Views

Angelopolis – Danielle Trussoni Kitabını İndir

Written by

Angelopolis – Danielle Trussoni Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
Tarih ile fantastik kurguyu birleştiren okura resmen gerçekçi bir hikaye gibi sunulan “Angelopolis” bizlere bir nevi Dan Brown tarzını yansıtmaktadır. İnsanlıktan gizli yaşayan iki farklı ırkın dünya üzerinde ki ikili savaşını onu edinen roman, Evangeline adında birinin bundan 12 yol önce köprüde son görülüşünden sonrasını konu edinmektedir. Özelikle yazarın “Asi Melekler” adlı romanından sonra büyük ilgiyle beklenen bu macera dolu kitap sizleri farlı dünyalara sürükleyecek.

 

Angelopolis Hakkında

Evangeline Brooklyn Köprüsü’nde kaybolalı on bir yıl geçti. Verlaine, onu son kez gördüğünden bu yana, Melekbilim Akademisi’nin en sıkı Nefil avcılarından biri oldu. Şimdi ikisi birlikte, Nefiller ile Melekbilimciler arasında yüzlerce yıldır süren kanlı savaşın, Eiffel Kulesi’nin gölgelerinden St. Petersburg saraylarına, Sibirya’nın derinliklerinden Karadeniz kıyılarına kadar uzanan yeni cephelerinde yer alacaklar.

Angelopolis Yorumlar

“Trussoni’nin yarattığı alternatif tarih öylesine baştan çıkarıcı ki, Dan Brown’ın hayal ettiği şeyleri gölgede bırakıyor.”
-Milwaukee Journal Sentinel-

Angelopolis – Danielle Trussoni Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir