background img
Eki 18, 2018
75 Views

Andrew Brawley'nin Sıradışı Hikayesi – Shaun David Hutchinson Kitabını İndir

Written by

Andrew Brawley'nin Sıradışı Hikayesi – Shaun David Hutchinson Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

 

Son zamanların en sıra dışı hikayesini okumaya hazır mısınız. Geçirdikleri kaza sonucu tüm ailesini kaybeden Drew’in ilk başlarda tek isteği kendisininde onlarla birlikte ölmek istemesiydi. Şuan da durun çok farklı değil bu genç için. İçinde bulunduğu acıya katlanmaktansa ölmek daha güzel olabilirdi. Beki de o yüzden ölü gibi yaşamayı tercih ediyordu. Bir hastahanenin içerisinde geçen bu yarım hayatı ve onun diğer hastalarla olan ruhani iletişimi okuyucuyu kimi zaman duygulandırırken kimi zamanda kahkahaya boğacak güçten bir duygu geçişine sahip. İşte size Andrew Brawley’nin Sıradışı Hikayesi.

 

Andrew Brawley’nin Sıradışı Hikayesi Hakkında

Her şeyini kaybetmiş bir çocuğun, umudu hastane koridorlarında kovalamasının yürek burkan ama aynı zamanda umut vadeden sıcacık hikâyesi. Andrew Brawley, ailesinin geri kalanı gibi o gece ölmüş olmalıydı. Anne ve babası ölmüştü, kız kardeşi de ama kendisi kurtulmuştu. Şimdi hastanede yaşıyor, kafeteryada çalışıyor, hemşirelerle takılıp kimsenin kullanmadığı malzeme dolaplarında uyuyor. O, neredeyse görünmez, geçmişinden, suçluluk duygusundan ve onu bulmaya çalışanlardan saklanıyor. Bir tek, yarattığı süper kahraman Hasta F’nin dünyasında teselli bulabiliyor. Sonra bir gün hastaneye vücudunun yarısı, nefret dolu sınıf arkadaşları tarafından yakılmış bir çocuk geliyor. Onun acısı Drew’yu adeta çekiyor, onda umudu, mutluluğu görüyor. Hastanenin ötesinde, acı dolu geçmişlerinden uzak bir geleceği.

Ancak Drew hayatın asla bu kadar kolay olmadığını biliyor, kurtuluş için önce ölümle yüzleşmesi ve yaptıklarının bedelini ödemesi, nasıl biri olduğu gerçeğini açıklayarak geleceğe dair tüm şansını riske atması gerekiyor…

Andrew Brawley’nin Sıradışı Hikayesi Youmlar

“Andrew’yla tanışın. Görüp görebileceğiniz en kibar, en cana yakın ve eğer yapabilecek olsa tüm dünyayı kurtarmak için kendi hayatından vazgeçebilecek kadar muhteşem bir karakter. Keşke hepimiz dünyaya onun gözünden bakabilsek. Belki o zaman, en büyük mutlulukların aslında küçücük şeylerde saklı olduğunu görebilirdik. Andrew’nun hikâyesi oldukça sıradışı. Sizi merak ettirecek, hüzünlendirecek, kızdıracak, kahkaha attıracak, ters köşeye yatıracak. Ona bir şans verin ve bırakın sizi sonsuz sevgisiyle sarıp sarmalasın. Bu kitabı çok seveceksiniz.”
-Eren Nadir Akşamoğlu-

Karanlık ve kederli durumların gerçekçi diyaloglar ve içten duygularla renklendirildiği, yürek burkan ama aynı zamanda son derece umut vadedici bir roman.”
-Booklist-

“Kederin ve iyileşmenin etkileyici hikâyesi.”
-Publishers Weekly-

“Hutchinson kesinlikle takip edilmesi gereken bir yazar. Güçlü karakterlerle dolu, ferahlatıcı bir kurgu, zekice yazılmış diyaloglar… Öngörü ve espri anlayışı yüksek bir roman.”
-Kirkus Reviews-

Andrew Brawley'nin Sıradışı Hikayesi – Shaun David Hutchinson Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir