Amerikan Tanrıları – Neil Gaiman – PDF indir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

tarafından
64
Amerikan Tanrıları – Neil Gaiman – PDF indir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

Amerikan Tanrıları – Neil Gaiman – PDF indir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Neil Gaiman denenince akla fantastik gerilim romanları gelir, bu romanlar içerisinden ise son yıllara damgasını vurmuş olan ” Amerikan Tanrıları” adlı kitabı hiç şüphesiz ilk sırayı alır. Onlarca ödüle laik görülen bu roman için bir çok yorumcu ve kitap eleştirmeni tam not vermiştir. Bir çok ülkede dilini çevrilerek ve yine çevrildiği bu dillerde oldukça yüksek rakamlarda satılmış olan bu kitabı okumadan geçmemenizi tavsiye ederim. Gölge’nin hapishaneden çıkmak üzereyken aldığı yıkıcı haberle başlayan olay dizgisi sizleri kahramanımızla beraber amansız bir aksiyona sürükleyecek.

 

Amerikan Tanrıları Hakkında

Amerikan tanrıları geri döndü!

Yayımlandığı anda çok satan listelerine giren, Hugo, Nebula, Locus, Bram Stoker ve SFX gibi ödülleri kazanarak zoru başaran Amerikan Tanrıları, bu kez yazarın tercih ettiği metinle karşınızda. Kitabın onuncu yılı için hazırlanan bu özel çalışma, sadece yeni ön söz ve son sözlerle değil, metne yapılan eklemelerle de genişletildi ve Neil Gaiman’ın hayal gücünü gözler önüne seren bu başyapıtın benzersiz bir edisyonu ortaya çıktı.

Gölge son üç yılını hapishanede geçirmiştir ve tahliyesine iki gün kala karısının ölüm haberini alır. Cenazeye katılmak için uçağa biner. Yanına en masum tanımla “esrarengiz” denilebilecek Bay Çarşamba oturur. Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.”Artık Gölge on yaş daha yaşlı. Amerika da öyle. Ve Tanrılar beklemede.”

Amerikan Tanrıları – Neil Gaiman – PDF indir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabını İndir