Alp Kılınç kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
5
Alp Kılınç kimdir, nereli, kaç yaşında?


Alp Kılınç Kimdir, biyografi sitemizde Alp Kılınç ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Alp Kılınç kaç yaşında?, Alp Kılınç memleketi neresi, Alp Kılınç evi nerede, Alp Kılınç nereli, Alp Kılınç instagram, Alp Kılınç ile alakalı her detay yazımızda..

Alp Kılınç kimdir, nereli, kaç yaşında?

Alp Kılınç youtuber, sosyal platform fenomenidir. 10 Ağustos 1996 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Esasen Gazianteplidir. Sosyal medya platformları üzerinden birden fazla ünlü ile alakalı paylaşımı yaptığı içeriklerle yıldızı parladı ve tanınmaya başladı. Alp Kılınç Hande Erçel’e bazlama benzetmesi ve Nihat Doğan klibi ile ilgili söylemleri ile gündeme oturan isimler içinde yer aldı.  

Alp Kılınç yaşamı ve biyografisi

Alp Kılınç tam adı ile Lütfü Alp Kılınç 10 Ağustos 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Memelekti aslen Gaziantep’tir. 10 yıl Gaziantep’te yaşamını sürdürdü. 2002 senesinde İstanbul’a geri taşındı. Alp Kılınç eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Üniversite eğitimini Gaziantep Üniversitesi Ekonomi bölümünde bitirdi.

Alp Kılınç birden fazla şehirde yaşadı. İnşaat, elektrik, ayakkabı, bunun bunun yanında suculuk, market elemanı gibi işlerde çalıştı midye ve mısır sattı.

Alp Kılınç sosyal platform hesaplarında ünlüleri tiye almakla alakalı yaptığı paylaşımlarla tanındı. Bu paylaşımları ünlüler dünyasında farklı zamanlarda dozu yükseltti ve mahkemelik oldu. Hande Erçel, Nihat Doğan gibi isimler öne çıkan ünlü isimler içindedır.

Alp Kılınç boy kilo ve hangi burç?

Alp Kılınç boyu 1.75 cm kilosu 73 kg ve burcu Oğlak.

Alp Kılınç sevgilisi

Alp Kılınç sevgilisi Gülay şeklinde arama sorguları olsa da sevgilisinin olmadığı bilinmektedir.