Ahmet Sonuç Jahrein kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
6
Ahmet Sonuç Jahrein kimdir, nereli, kaç yaşında?


Ahmet Sonuç Jahrein Kimdir, biyografi sitemizde Ahmet Sonuç Jahrein ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ahmet Sonuç Jahrein kaç yaşında?, Ahmet Sonuç Jahrein memleketi neresi, Ahmet Sonuç Jahrein evi nerede, Ahmet Sonuç Jahrein nereli, Ahmet Sonuç Jahrein instagram, Ahmet Sonuç Jahrein ile alakalı her detay yazımızda..

Ahmet Sonuç kaç yaşında, doğum tarihi, doğum günü, kimdir, eşi, boyu kaç? Jahrein kimdir? Ahmet Sonuç gerçek adı? Ahmet Sonuç evliliğine gelen yorumlar, ne iş yapar, nerede okudu, ne okudu? Ahmet Sonuç Jahrein ile ilgili bilgi, yaşamı, vikipedi ve biyografi detayları.

Ahmet Sonuç diğer adı ile Jahrein kendisini Twitch aleminden tanıyoruz. Bilhassa ilk büyük çıkışını Twitch platformu üzerinden gerçekleştirdiği yayınlarla yaptı. Bu yayınlar aracılığıyla çok büyük hedef kitleler yakaladı. İnternet ve oyun dünyasında adından en fazla söz ettiren isimler içinde yer almayı başaran Jahrein gerçek adı Ahmet Sonuç. Oyun dünyasında yarattığı içten atmosfer, etkileşim ve üst kalite yayınları aracılığıyla oyun severlerin beğenisini topladı. Ahmet Sonuç Türkiye’de ilk Youtube kanalı hesabı açanlardan biri olma özelliğini taşır.

Ahmet Sonuç 1988 senesinde İstanbul‘da dünyaya gözlerini açtı. Çocukluk senelerı ve eğitim hayatına İstanbul’da başladı. Ahmet Sonuç jahrein memleketi aslen Kıbrıs’tır. Babasının mesleği nedeni ile Antalya’da yaşamıştır. Liseyi Anlatya’da okuduktan sonra lisans eğitim hayatına Almanya’da Leipzig Üniversitesi Moleküler Fizik ve Biyokimya bölümünde sürdü. Antalya Anadolu Lisesi mezunudur. Günümüzde yaşamını Polonya‘da ilerleten genç fenomen Ahmet Sonuç Twitch, Instagram ve YouTube gibi platformlarda milyonlarca takipçi ve beğenisi bulunmaktadır. Ünlü fenomen Ahmet Sonuç yani jahrein ile ilgili takipçilerinin en fazla sorguladığı konular içinde kaç yaşında, nereli,  olduğu ve nerede yaşıyor şeklinde sorgular oldu. Ayrıca Ahmet Sonuç’un saç rengi, göz rengi, sosyal platform hesapları, ilişki durumu, sevgilisi, ailesi ile ilgili bilgiler, boyu ve kilosu, hangi okulda, hangi bölümde okudu,en sevdiği renk, burcu, hangi takımlı gibi sorgularda en fazla araştırılan konular içinde yer aldı.

Youtuber, Streamer Ahmet Sonuç jahrein 2021 yılı saygınlığı ile 33 yaşında. Göz rengi ve saç rengi Siyah. Ahmet Sonuç’un en sevdiği renk Mavi. Ahmet Sonuç (jahrein) hangi takımlı olduğu sorusuna gelince tuttuğu takım renkleri sarı lacivert yani Fenerbahçe.  

Ahmet Sonuç sevgilisi Selin idi. Ardından Selin ile nişanlanan Ahmet Sonuç ilişki durumu şuanda evlilik ile sonuçlanmıştır. 2019 senesinde Selin Sonuç ile evlenmiştir. Ahmet Sonuç Polonya’da bilgisayar oyunlarıyla alakalı en büyük firmaların birinde Türkiye marketi sorumlusu olarak çalışmaktadır.

İki kardeş olan Ahmet Sonuç boyu 1.80 cm kilosu 100 kg ve burcu Oğlak.

Ahmet Sonuç’un jahrein sosyal platform hesapları içinde;

  • Youtube: Jahrein
  • Facebook: Ahmet Sonuç
  • İnstagram: jahreinboss
  • Twitter: jahreindota
  • twitch.tv: jahrein