Adım Adım Mutluluk – Jennifer Probst Kitabını İndir

tarafından
53
Adım Adım Mutluluk – Jennifer Probst Kitabını İndir

Adım Adım Mutluluk – Jennifer Probst Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Tam bir yazlık kitap olan “Adım Adım Mutluluk” adlı roman Carina ve Max’in aşka yaklaşıp bir o kadar uzaklaşmasını konu ediniyor. Carina üniversite eğitimini yurt dışında almıştır. Fakat genç kızın yurt dışındayken aklından hiç çıkmayan biri vardı adı Max. Bu sırada Carina’nın abisi Michael memlekete bir iş kurmuş en yakın arkadaşı olan Max’i de yanına almıştı. Carina ülkesine döner dönmez o da iş yerinde çalışmaya başlayınca Max ile aralarında çekim artmaya başlamıştı. Bir gün iş gezisi sebebiyle ışıkların şehri Vegas’a gitmek zorunda kalan Carina ve Max burada duygularına hakim olamayarak aynı yatağa girmişti.

 

Adım Adım Mutluluk Hakkında

Carina Conte, üniversite eğitimini İtalya’da tamamladıktan sonra evine döner. Döner dönmez abisi Michael’ın kurduğu işte çalışmaya başlar. Bir diğer çalışan da abisinin en iyi arkadaşı ve Carine’nın yıllardır âşık olduğu Max’tir.

Bir gün Max ve Carina, iş toplantısı yapmak amacıyla Vegas’a giderler. Vegas’ın büyülü ortamı ve aralarındaki çekim bir araya gelince, bu duruma daha fazla karşı koyamayarak tek gecelik bir ilişki yaşarlar. Tam o esnada Carina’nın annesi, Carina ve Max’i yakalar; aile geleneklerine son derece bağlı olan kadının o günden sonraki tek amacı, kızıyla Max’i evlendirmek olacaktır. Carina ve Max için zorlu günler başlamıştır.

 

Adım Adım Mutluluk – Jennifer Probst Kitabını İndir Kitabını İndir