background img
Mar 24, 2018
86 Views

Açık Öğretim Lisesi Son 5 Yılın Çıkmış ve Çıkabilecek Soruları (Ortak Dersler) Kitabını İndir

Written by

Açık Öğretim Lisesi Son 5 Yılın Çıkmış ve Çıkabilecek Soruları (Ortak Dersler) Kitabının Açıklaması:

Açık Öğretim Lisesi Son 5 Yılın Çıkmış ve Çıkabilecek Soruları (Ortak Dersler)

Açık Öğretim Lisesi Son 5 Yılın Ortak Dersler Çıkmış Sınav Soruları

 

Musay Yayınları, orta öğrenimini çeşitli sebeplerden dolayı tamamlayamamış ve Açık Öğretim Lisesine yazılarak tekrar eğitim hayatına dönmüş olanları düşünerek, onlara yardımcı olmak adına son 5 yılın sınav sorularını derleyerek emsalsiz kitap ortaya emsalsiz bir kitap sunmaktadır.

 

Açık Öğretim Lisesi sınavlarına hazırlıkta güveni ve başarıyı kendisine amaç edinmiş olan MUSAY YAYINLARI, hızla gelişen ve değişen Açık Lise sisteminde yenilikleri takip ederek bundan sonra sizlerin en önemli kaynağı olmak için çalışmaktadır.

 

Yaşamımızın her anı, zamanın küçücük parçalarından oluşur. Her anı amacına uygun olarak değerlendirilmiş  zaman, başarının ve mutluluğun anahtarıdır. Çünkü geçen zamanı geri getirebilme imkanı yoktur. Yıllarını Açık Öğretim Lisesi öğrencilerinin rehberliğine vermiş olan deneyimli rehber ve öğretmenler eşliğinde hazırladığımız bu açık lise yardımcı soru bankası kitabını, gelişen bilim ve teknoloji çağında eğitimde fırsat eşitliğini sizlere sağlamak ve hızla akıp gitmekte olan zamana sizlerin de ayak uydurmasına bir nebze de olsa katkı sağlamaktır.

 

MUSAY YAYINLARI olarak hazırladığımız bu kitapta Açık Öğretim Lisesinin zorunlu ortak derslerini kapsayan son beş yıl içinde çıkmış bütün sınav sorularını  ve bu soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Çözeceğiniz bu sorularla Açık Öğretim Lisesi sınavlarına tam manasıyla hazır hale gelebilir, sınava girecek olduğunuz derslerin sorularını yakalayabilir ve Açık Öğretim Lisesi’ni zaman kaybetmeden en kısa zamanda bitirebilirsiniz.

 

Açık Lise Zorunlu Ortak Dersler Soru Bankası Kitabımız;

Son sınav sistemine ve müfredatına göre hazırlanmıştır.Zorunlu Ortak dersleri kapsayan son 5 yılın (2013-2014-2015-2016-2017) Açık Lise sınavlarında çıkmış tüm soru ve cevapları kapsamaktadır.Alanında en kapsamlı, en beğenilen, en çok soru çıkan ve en çok satan tek kitap olma özelliğini taşımaktadır.Bu kitapla açık Lise sınavlarında çıkmış ve çıkabilecek soruları önceden görerek pratik yapma imkanı bulursunuz.Toplam 943 sayfadan oluşmaktadır.Her dersten ayrı ayrı olmak üzere 14 test ve 280 soru bulunmaktadır.Zamanı olmadığı için konu anlatımı kitaplardan faydalanamayan tüm çalışanlar için ideal bir kaynaktır.Her dönem 10-13 kitap yerine, tek kitaptan çalışmanızı sağlar.Açık Lise sınavlarında çıkmış soruları önceden görerek pratik yapma imkanı bulursunuz.64 dersin her birinden 280 soru olmak üzere toplam 16240 soru bulunmaktadır.Bu kitap ile diğer kitaplara ihtiyaç duymazsınız.Soru Bankası kitabımızla dönem kaybı yaşamadan kısa sürede mezun olursunuz.Tüm Zorunlu Ortak dersler bir arada olduğu için  kolayca taşıyarak istediğiniz yerde çalışabilirsiniz.Kitap içerisinde Açık Öğretim Lisesinde okutulan Zorunlu Ortak bütün dersler bulunmaktadır.Bir dönem kullanıp çöpe atmak yerine, mezun olana kadar kitabımızdan yararlanabilirsiniz.Sorular derslere ve dönemine göre sıralı hazırlandığından zamandan kazanırsınız.Kitap ücreti içerdiği toplam soru sayısı, sayfa adeti, ders sayısı ve A4 baskısı ile emsal kitaplardan daha uygundur.Konu anlatımı unutulur ama soru kolay unutulmaz. Akılda kalma süresi daha uzundur.Kısa sürede sınava hazırlanmak isteyenler için ideal bir kaynaktır.Kapıda ödeme seçeneği ile en geç 2 gün içinde kitabımıza sahip olabilirsiniz.Toplam 943 sayfa

 

 

Kitap içerisinde aşağıdaki dersler bulunmaktadır.

Türk Dili Ve Edebiyatı 1-2 İngilizce 1-2-3-4-5-6-7-8Kimya 1-2-3-4Dil Ve Anlatım 3-4-5-6-7-8Biyoloji 1-2-3-4 Türk Edebiyatı 1-2-3-4-5-6-7-8 Tarih 1-2-3-4Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi 1-2-3-4-5-6-7-8Coğrafya 1-2-3-4Matematik 1-2-3-4Fizik 1-2-3-4T.C. İnkilap Tarihi Ve Atatürkçülük 1-2 Trafik Ve İlk Yardım 1-2Felsefe 1-2Sağlık Bilgisi 1-2

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir